ZeptoMetrix Company (ZMC) on kaubanduse juht ja uuendaja, keda tunnustatakse kõrgekvaliteediliste, usaldusväärsete ja usaldusväärsete kaupade, ettevõtete ja maailma võimalustega nakkushaiguste diagnostika parandamiseks.

Täielikult sisseehitatud biotehnoloogiaettevõttena aitavad meie valikud analüüsi ja täiustamise, analüüsi valideerimise ja kontrollimise, kõrgekvaliteedilise juhtimise, teenuste testimise, tootmise, BioStorage’i, regulatiivsete dokumentide ja pakettide turustamise kõiki etappe.

Alates kontseptsioonist kuni käivitamiseni esitavad meie kinnitatud teadus- ja töörühmad meie kaaslastele ja väljavaadetele ühtseid võimalusi ja ettevõtteid, mis ületavad homset nakkushaiguste diagnostikat.

Buffalos asuv biotehnoloogiaagentuur ZeptoMetrix Corp., silmapaistev ettevõte võitluses nakkushaiguste vastu, on omandatud Chicagos asuva mitteavaliku õigluse agentuuri GTCR poolt.

GTCR ostis ZeptoMetrixi ühe oma portfelliettevõtte Cole-Parmeri kaudu. Soetusväärtust ei tutvustatud.

ZeptoMetrixil on umbes 125 töötajat, kellest umbes 75 on Buffalos, ja nad jäävad ettevõtte juurde, teatas GTCRi pressiesindaja Kellie Kennedy. ZeptoMetrix jääb peamiselt Buffalosse ja säilitab pärast valduse muutmist oma isikliku identiteedi.

ZeptoMetrix asus aastal 1999 ja toodab kaupu nakkushaiguste diagnostikaäris koos Covid-19-ga. Lisaks tegutseb ettevõte Massachusettsis.

Zeptometrix buffalo corporation
Zeptometrix buffalo corporation

„ZeptoMetrixi lisamine täiendab meie bioteaduste turul kogu meie praegust tooteportfelli,“ ütles Cole-Parmeri tegevjuht Bernd Brust.

“Omandamine rõhutab meie pühendumust teenindada oma kliente eristuvate, diferentseeritud kaupadega, mis aitavad kiirendada nende analüüsi- ja täiustamisrakendusi ning abistada nende diagnostilisi töövooge,” ütles ta.

ZeptoMetrixi saab tuvastada sidemete tõttu endise kongressi liikme Chris Collinsiga, kes asutas ettevõtte ja oli selle juhatuse esimees. Collins lahkus juhatuselt 2018. aastal, pärast seda, kui talle esitati süüdistus siseringite ostmise ja müümise eest juhtumis, mis hõlmas erinevat ettevõtet. Collins tunnistas end hiljem vastutavaks siseringi ostmise ja müümise juhtumis, kuid oli pärast seda, kui president Trump talle armu andis, vanglast vabaks.

Tööstusharud Biotehnoloogia
Ettevõtte mõõtmed: 51-200 töötajat
Peakorter Buffalo, NY
TüüpPrivaatselt peetud
Põhineb 1999
Viiruselüsaadid, viirusepärimusvedelikud, sahharoosist puhastatud viirused, molekulaarkontrollid, bakteriaalne DNA, ELISA komplektid, oksüdatiivse stressiga kaubad, serokonversioonipaneelid, tsütokiinid ja progressioonielemendid, teaduslikud proovid, monoklonaalsed antikehad ja hingamisteede valideerimispaneelid

KOHUSTUSTEENUSED

ZeptoMetrix pakub üsna palju eritellimusel valmistatud ettevõtteid, kes kasutavad kogemusi viroloogias, bakterioloogias, molekulaarbioloogias, immunoloogias ja nendega seotud valdkondades, mis on seotud analüüsi täiustamise ja nakkushaiguste diagnostikaga.
Omades põhjalikku valikut mikroorganisme ning kogemusi uudishimutüvede hankimisel ja levitamisel, oleme suurepärased koostöös analüüsi- ja tootearendusteadlastega, et leida võimalusi väljakutsetele, mida põhilised riiulivalikud ei vasta.